piątek, 6 lutego 2015

Nauczamy - odkrywamy!

Dziś zapraszam do odwiedzin nauczycielskiego bloga Szkoły z Klasą 2.0, który prowadzony jest przez koordynatora programu w Szkole Podstawowej nr 10 w Piasku - Karolinę Zioło. Znajdziecie tam wpisy również innych nauczycieli uczestniczących w programie, którzy przedstawiają swoje działania i dzielą się wrażeniami, refleksjami, opisują swoje lekcje.
Post ten kieruję do nauczycieli, którzy jeszcze nie zdecydowali się na udział w programie, nie wiedzą na czym polega i czy w ogóle warto.
Kto bierze udział w programie? W programie bierze udział 309 szkół z całej Polski.Województwo śląskie wiedzie prym, bo aż 52 placówki zgłosiły się w bieżącym roku szkolnym do programu, w powiecie pszczyńskim tylko dwie szkoły. Mapa szkół znajduje się tutaj: http://szk2015.ceo.nq.pl/. "Dziesiątka" z Piasku uczestniczy w Szkole z Klasą 2.0 już po raz czwarty. W tym roku aż 12 nauczycieli realizuje różnorodne zadania według wybranych ścieżek edukacyjnych. Jesteśmy na półmetku. Mamy za sobą pierwszy semestr i pierwszy etap działań ( trzy zadania oraz Targi TIK).
Zapraszamy do zaglądania i czytania. Dzielimy się z wami opisami naszych działań.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz