poniedziałek, 29 czerwca 2015

Rok ze Szkołą z Klasą 2.0 ...

... tak szybko minął.
No właśnie, zanim przystąpiłam do programu, wydawało mi się, że to nie dla nauczanki. Bo jak to, z najmłodszymi uczniami tak do programu? Postanowiłam jednak spróbować.
Rok szkolny 2014/2015 był więc pod znakiem Szkoły z Klasą 2.0 i cieszę się, że wzięłam udział w tym przedsięwzięciu.
Zrealizowałam projekty, które i tak bym zrobiła nie będąc w programie. Daty i terminy wyznaczały jednak pewien rytm i zobowiązywały.
Piątek z dinozaurami, Plastyka z Izą oraz Świąteczne labirynty 3D oraz projekt: Uczę się z lapbookiem przyniosły uczniom oraz mnie dużo radości, wiedzy i działania.
Wszystkie działania zostały oznaczone jako DOBRA PRAKTYKA. Jest to prawdziwy wyraz uznania. Otrzymałam  informację zwrotną, że to, co robię, ma sens.
Warto  wziąć udział w programie. Warto spróbować, aby stwierdzić, czy warto. Jeśli chcesz się rozwijać lub dzielić się wiedzą, jeśli jesteś kreatywny i jeżeli przestrzeganie terminów nie jest ci straszne, to polecam.