środa, 7 października 2015

Tydzień Kodowania tuż tuż...

W dniach 10 - 18 października obchodzony będzie Tydzień Kodowania. Polska na tle europejskich państw, zajmuje bardzo wysokie miejsce pod względem zgłoszonej liczby wydarzeń z tej okazji. W 2014 roku zajęliśmy trzecie miejsce w Europie. Obecnie trwa intensywna akcja, która ma na celu pokazanie, że  działania związane z kodowaniem rosną w siłę. Mistrzowie Kodowania zachęcają do zgłaszania eventów na Tydzień Kodowania i umieszczania swoich działań na mapie. Zobaczcie jak wygląda mapa wydarzeń Code WeekTutaj instrukcja zgłaszania wydarzeń.
Uczniowie klasy II a  oraz innych klas w ZSP Szkoły w Piasku będą kodować w ramach Tygodnia Kodowania. Nasze eventy są już zgłoszone. Dla drugoklasistów będzie to już drugi Code Week. zachęcamy do udziału!