piątek, 13 grudnia 2019

Nauka w plecaku

Właśnie ruszył na YouTube kanał "Nauka w plecaku", który gorąco polecam. Można już oglądać trzeci film, który jest efektem niezwykłych podróży nauczycielki Sabiny Piłat. Filmy skierowane są dla dzieci. Idealnie wpisują się w edukację wczesnoszkolną. Pierwszy film opowiada o słoniach. Drugi z kolei prowadzi nas do Żelazowej Woli, miejsca narodzin Chopina.
A dziś z przyjemnością obejrzałam z trzecioklasistami film o świątecznych jarmarkach w Europie. Film wzbogacił nasza wiedzę na ten temat, wprowadził nas w magiczny przedświąteczny czas. Zresztą zobaczcie sami.

Czy wiecie, że w tym roku w konkursie na najpiękniejszy jarmark świąteczny wygrał Budapeszt?
A Gdańsk znalazł się na III miejscu w Europie?

1 komentarz:

1. Bardzo się cieszę z sukcesu Gdańska. Dziękuję, że powstał na YouTube taki kanał z filmami, które uczą. Będę zaglądać często.Gratulacje dla Pani Sabiny Piłat.
    Pozdrawiam Małgorzata Kaczmarek i uczniowie klasy II Szkoły Podstawowej w Śnieciskach.

OdpowiedzUsuń