poniedziałek, 1 grudnia 2014

Przedświąteczny czas ...

... i wiele radosnych chwil w szkole oraz w domu. Piękne dekoracje, choinki, prace uczniów. Jasełka, koncerty, wigilia oraz wiele magicznych momentów. Zastanawiamy się jak przedstawić to w świątecznej aranżacji, z muzyczką w tle, tak nastrojowo.
Polecam na tę okoliczność narzędzie o nazwie smilebox, którą udało mi się niedawno poznać w projekcie etwinning dzięki superbelferce i ambasadorowi eTwinning Jolancie Okuniewskiej.
Narzędzie jest proste w edycji, a jednocześnie efektowne. Zawiera wiele gotowych szablonów na różne okazje, z muzyką w tle. Wykorzystujemy szablony darmowe (free), a jest ich sporo. Trzeba się zalogować i pobrać na komputer aplikację.
Aby zmierzyć się z smilebox  wystarczy skorzystać z samouczka:
Tak właśnie zrobiłam. Korzystając  z samouczka Jolanty Okuniewskiej krok po kroku zrobiłam pierwszą prezentację smilebox. I byłam z siebie bardzo dumna. Polecam! Zwłaszcza teraz w ten cudny przedświąteczny czas.
 Click to play this Smilebox slideshow
Create your own slideshow - Powered by Smilebox
This free digital slideshow made with Smilebox