piątek, 10 października 2014

Cenne odkrycie, czyli...

... Scholaris. Jest to portal wiedzy dla nauczycieli. Zaglądałam na niego czasem, czasem udało mi się skorzystać z jego zasobów.
Tym razem jednak odkryła go dla nauczycieli na nowo superbelferka Aleksandra Schoen - Kamińska. Zgromadziła dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej zasoby Scholarisa według tematyki. I wierzcie mi, warte są uwagi. Wśród nich lekcje do wyświetlania, ćwiczenia interaktywne.
Mnie szczególnie przypadły do gustu ekrany do tworzenia zadań tekstowych, świetne do wykorzystania w klasie pierwszej.
Wszystkie cenne  scholarisowe znaleziska znajdziecie na stronie KLIKANKOWO.

1 komentarz:

1. Jest mi niezwykle miło, że mogę "gościć" na tej wspaniałej stronie! Bardzo się cieszę, że "nowe" odkrycie Scholaris znalazło wielbicieli. I bardzo się cieszę, że możemy razem korzystać ze zbiorów! Pozdrawiam Cię Beato serdecznie!

OdpowiedzUsuń